Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Hac Hizmetlerimiz

hac

Umre Hizmetlerimiz

umre

Tatil Hizmetlerimiz

İslami Otel

Hac Programları

 

 

HAC PROGRAMLARI


 1.  
 2. Hac programları Seyahat acenteleri  ve Diyanet İşleri başkanlığı tarafından hazırlanır  ve organizasyonu yapılır.  Suudi Arabistan devleti tarafından Türkiye ye verilen hac kontenjanı Diyanet ve Seyahat acenteleri arasında  yasal kurallara uygun dağıtılır. Diyanete ayrılan kontenjanlar müracaat eden hacı adayları arasında kura ile tesbit edilir.  Kur'aların Çekileceği Tarih, her yıl MART ayında tesbit edilir.
 3. Kuralar Çekildiği Gün, Diyanet İşleri Başkanlığının Web Sitesinden ,Hacı Adayının, Tc Kimlik Numarası İle Girilerek Hac Kaydının Çıkıp Çıkmadığı Takip Edilebilecektir. Ayrıca  Alsero Turizme ait olan islamitatilsitesi Merkez Personelinden de Destek Alınabilecektir. 
 4.  
 5. Kuraların Çekildiği İlk Gün Yoğunluktan Dolayı Sistemlerde Kilitlenme Olabilir. Sonuç Alana Kadar Deneyiniz.
 6. Kuralarda Hac Kaydı Çıkan Adaylar;  MART AYININ SON HAFTASI GÜNÜ MESAİ SAATİ BAŞLANGICINDAN ÖNCE (MÜMKÜNSE SABAH NAMAZI SONRASI İLGİLİ MÜFTÜLÜK ÖNÜNDE SIRAYA GİREREK) Diyanet İşleri Başkanlığı Tarafından Belirlenecek Olan Hac Kayıt Merkezlerine Gidip, Acentaya Kesin Kayıt Yaptırabilir Belgesini Alıp, Önlü Arkalı Kimlik Fotokopisi ile Birlikte islamitatilsitesi Merkeze Faks (0312 473 99 00) veya Mail (info@alserotur.com ) Yolu ile Hemen Ulaştırmaları Gerekmektedir.
 7. Bize Faks Veya E-Mail İle Gönderdiğiniz Acentaya Kesin Kayıt Yaptırabilir Yazısının Altına Hacı Adayının Cep, İş ve Ev Telefonu , Hangi Programda Gideceği ve Bölgesi Yazılması Gereklidir. Bu Belgenin Aslı Tarafınızca Muhafaza Edilip Acil Olarak Şirket Merkezimize ve Ofislerimize Ulaştırılması Gerekmektedir. Aksi Takdirde Hac Kaydı Onaylanmayacaktır.
 8. Kesin Kaydı Çıkan Hacı Adayları Acenta İle Kesin Kayıt Yaptırabilir Yazısını Aldıktan Sonra, Hiç Bir Şekilde Diyanet İşleri Başkanlığına Hac ve Kurban Parası Yatırmayacaklardır. İl Müftülüklerinde Verilen Hac Seminerlerinde Yatırılması İstenen Para Diyanetle Hacca Gidecekler İçindir. İslamitatilsitesi İle İlgili Ödemeler Sadece Şirketimize Ait Banka Hesaplarına Yatırılmalıdır
 9. Bayanlarda Mahremsiz Tek Başına Gidebilme Yaş Sınırı 45 Ve Üzeridir
 10. Pasaportlar Kayıt Esnasında Değil Daha Sonra İstenecek Olup, Mutlaka Çipli ve Yeni Tip Olmalıdır. Eski Tip Pasaportlar Suudi Arabistan Makamlarınca Kabul Edilmemektedir.
 11.  

HAC FİYATLARI


Hac fiyatları 2018 
Hac fiyatları 2019
Hac fiyatları 2020 

Gibi her yıl dövizdeki kurun değişikliğine göre TL olarak değişir. Hac fiyatlarının değişik olması Ucuz hac fiyatları, lux hac fiyatları gibi insanların bütçesine göre değişiklik  göstermektedir.   

Hac Ne kadar 

Hac ne kadar veya Hac fiyatları kaç lira gibi soruların cevabını  Hac fiyatlarını etkileyen bazı önemli hususlar şunlardır.  Hacca hangi tarihte gidilecek , kaç gün kalınacak, hacca gidiş dönüş tarihleri, hac otelleri  nin kalitesi, mesela Kabe ye yakın 5 yıldızlı  Lux otel fiyatı ile 4 yıldızlı bir otelin fiyatı değişiktir. Hacda  otel odasında kaç kişi kalınacak,  mesela  bir odasda 2 kişi kalınırsa daha pahalı , bir odada 3 -4 - 5 kişi kalınırsa daha ucuz  hac fiyatı çıkar.  En önemli etken Hac da kaç gün kalınacağıdır.  Nu nedenle Seyahat acenteniz ile  konuşurken bütçenizi söylemeniz gerekir.